O projektu

MODERNÍ A POHODLNÉ BYDLENÍ V OLOMOUCI, KTERÉ SPOJUJE VÝHODY BYDLENÍ VE MĚSTĚ S VÝHODAMI BYDLENÍ V KLIDNÉ ZELENÉ LOKALITĚ VÁŠ SEN SE STANE SKUTEČNOSTÍ

Společnost Marzio s.r.o. s hrdostí oznamujeme zahájení nové etapy projektu Slavonínské zahrady.

Naše bytové domy, tedy předchozí etapy A, G a C, které jsou již téměř deset let oblíbené u současných obyvatel, tvoří klidnou ulici Loudova, napojené z ulice Slavonínská).

Slavonínské zahrady nabízejí kvalitní a prostorné bydlení rodinám s dětmi, seniorům, mladým párům či studentům.

Nová budova spolu se stávajícími etapami vytváří moderní a příjemnou městskou zástavbu. Žijte v blízkosti přírody, zahrad a rybníka.

Projekt se nachází v docházkové vzdálenosti městské autobusové a tramvajové dopravy vedoucí přímo do nedalekého centra Olomouce, které nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně obchodů, lékařské péče, základních škol, mateřských škol apod.

Budova H se skládá ze 2 přilehlých sekcí o 5 podlažích s celkem 76 byty s dispozicemi od 1kk do 4kk. S výjimkou několika 1kk, mají všechny byty balkóny či terasy a byty v 1.NP i prostorné předzahrádky, které ocení zejména milovníci zahrady a rodiny s dětmi.

Dům je v energetické třídě B a s přípravou na realizaci sdílené fotovoltaiky na střeše objektu. Zároveň je pod objektem dostatek parkovacích míst a je možné dokoupit komory pro byty v podlaží s krytým parkováním pod objektem nebo přímo na daném podlaží. Projekt má platné stavební povolení a předprodej bytů začíná již nyní.

Předpokládané dokončení je plánováno na druhou polovinu podzimu 2025. Budeme velmi rádi, když se na nás obrátíte a my Vám rádi poskytneme podrobnější informace a případně Vám ukážeme vzorový byt v lokalitě.

 

Věříme, že Vás náš projekt osloví a stanete se našimi spokojenými klienty.