Postup koupě

A. Prodej

1. Rezervace bytu je ošetřena rezervační smlouvou mezi klientem a realitní kanceláří a složením rezervačního poplatku.

2. Smlouva o budoucí smlouvě kupní – zařizuje realitní kancelář, podpis smlouvy se provádí v sídle realitní kanceláře DACHI.

3. Kupní smlouva – po kolaudaci bytové jednotky, po zavkladování prohlášení vlastníka a po převzetí bytu.

B. Financování

Připravili jsme pro Vás zajímavé podmínky financování, které jsou nastavené pro klienty platící v hotovosti nebo formou úvěru stejně. Výhodou je složení částky 10% kupní ceny ke sjednanému datu s následným doplatkem 90% kupní ceny až na samotném konci výstavby.

Developerská společnost tak nepožaduje průběžné financování výstavby a nepřenáší náklady za čerpání vlastních zdrojů na klienty, kteří mohou ze svých úvěrových zdrojů platit až na konci výstavby. Konkrétní úspora pro klienty kupující byt za 2 500 000 Kč s hypotéčním úvěrem 2 000 000 Kč tak činí cca 50 000 Kč. Stejná a vyšší je pak naspořená částka u klienta, který má své 2 miliony uloženy po dobu jednoho roku na vhodném spořícím účtu.

Postup financování:

1. splátka – složení 10% kupní ceny do 5-ti dnů od podpisu smlouvy budoucí kupní. Pokud budete již v rámci 1. splátky uvažovat o úvěru (např. ze stavebního spoření), připravíme Vám vzor nepodepsané smlouvy, na základě které finanční ústav připraví úvěr a ten se bude následně čerpat po podpisu dané smlouvy.

2. splátka - 90% - po podpisu kupní smlouvy, případně od splnění podmínek pro poskytnutí úvěru na danou nemovitost.

Jako u první splátky lze na základě vzoru smlouvy budoucí kupní požádat příslušný finanční ústav o schválení a přípravu úvěru. Máte tak klid a jistotu hned na začátku, že jsou peněžní prostředky připravené.

V případě Vašich dalších dotazů prosím kontaktujte prodejce projektu – Kryštof Novotný, telefon: 774 322 464, email: krystof.novotny@dachi.cz

Dachi © 2017, DACHI
774 322 464