O projektu
Slavonínské zahrady

V klidné městské části Povel vznikají nové byty ve výjimečném projektu Slavonínské zahrady. V rámci III. etapy projektu vznikají celkem 3 bytové, čtyřpodlažní domy s terasami a předzahrádkami.

Slavonínské zahrady Olomouc

Projekt Slavonínské zahrady si klade za cíl především uspokojit rozmanitou klientelu a jednotlivé potřeby každého budoucího rezidenta. Toho se snaží dosáhnout především vysokými standardy nabízenými v široké škále (moderní keramické obklady, plovoucí podlaha, francouzská okna, atd.), jejichž konečný výběr je zcela v rukou klienta.

Jednou z velkých výhod tohoto projektu je možnost změny dispozice a půdorysu bytu podle potřeb klienta. Dále je možné si nechat kompletně navrhnout interiér vybraného bytu přímo na míru.

Lokalita

Slavonínské zahrady se nachází v klidné městské části Povel – na ulici Loudova.

Ačkoli je projekt situován do klidné okrajové části města, občanská vybavenost je výborná. Nedaleko je základní škola i školka, restaurace i obchody. Skvělá dopravní obslužnost je další výhodou projektu. Zastávka MHD je vzdálená asi 2 minuty chůze, odkud se autobusem dostanete pohodlně do centra města za 10 minut. V budoucnosti po prodloužení tramvajové tratě blíže k Novým Sadům bude již tak snadná dostupnost do centra ještě jednodušší. Ze Slavonínských zahrad se rychle dostanete autem do centra města a stejně tak na nájezd na dálnici (směr Ostrava i Brno).

Okolí projektu nabízí bohaté sportovní vyžití. Cyklostezka vedoucí kolem rybníku Hamrys umožňuje snadný a bezpečný výjezd z města směrem na Nemilany či Nedvězí. Cyklostezka je vhodná i pro bruslaře nebo pěší procházky kolem rybníka.

 

O nás

Pod značkou Dachi najdete skupinu lidí, jejichž radostí i pracovní náplní je realizovat obchody s nemovitostmi.

Dachi jako realitní kancelář vznikla již v roce 1992 a z počátku byly předmětem obchodu především historické nemovitosti. Do roku 1997 jste se s Dachi mohli setkat pod heslem: „Dachi – hrady, zámky, tvrze!“. Naše kancelář však začala slavit úspěchy i na trhu s jinými komoditami.

V posledních letech se našim dalším cílem staly byty, domy, obchodní a kancelářské prostory, novostavby a pozemky v Olomouci a okolí.

Dachi © 2017, DACHI
774 322 464